Meie inimesed said tunnustatud Läänemaa õpetajate ja täiskasvanuhariduse tunnustamisüritusel

02. oktoobri õhtupoolikul leidis Haapsalu Kutsehariduskeskuses aset Läänemaa õpetajate ja täiskasvanuhariduse tunnustamisüritus. Teiste seas oli esindatud ka Haapsalu Kunstikool!

Palju õnne:
  • Aide Leit-Lepmets – aasta huviharidusõpetaja nominet. Aitäh Aide, et oma sära, jätkuva energia ja põnevate tunniülesannetega oled see, kelle pärast lapsed ka kõige väsitavamatel päevadel rõõmuga kunstikooli tulevad.
  • Liina Viiret – Tallinna ülikooli Haapsalu kolledži aasta õppejõud. Tunnustus jõudis sinuni küll töö eest eelmisel töökohal, kuid siiras tänutunne, et nüüd oled oma teadmiste, oskuste ja teotahtega juhtimas meie kooli;
  • “Kunstiamps” – aasta õpiteo nominet. “Kunstiamps” sai ellu kutsutud kunstikooli endise direktori Marika Aedviiru algatusel. Aitäh, et oled andnud meile võimaluse tutvuda suurepäraste Eesti kunstnike ja nende loominguga. Jätkame rõõmuga sinu poolt algatatut!
Aitäh, et olete osa kunstikoolist!