Katsed

HETKEL ON KUNSTIRINGIDE JA ETTEVALMISTUSKLASSIDE NING I KURSUSE ÕPPERÜHMAD TÄITUNUD. Vabu kohti ei ole. Võimalusel kuulutame 2018. aasta jaanuarikuu alguses välja uued sisseastumised.

Kooli vastuvõtt toimub sisseastumiskatsete alusel ettevalmistusklassi ja I-III kursusele sisseastujatele. Sisseastumiskatsetele tulles peab õpilane kaasa võtma 5  enda tehtud tööd omal valikul (millest soovitavalt 2 on tehtud iseseisvalt, mitte lasteaias või koolis).

Sisseastumiskatseid ei pea tegema kunstiringi, osalise õppeajaga ja täiskasvanute õpperühmadesse soovijad.

I kursusele võib vabade kohtade olemasolul võtta õpilasi sisseastumiskatsete tulemusena kuni 31. oktoobrini. Hiljem kooli astunud õpilased arvatakse küll I kursuse nimekirja, kuid otsuse kursuse lõpetamise kohta teeb õppenõukogu õppeaasta lõpul.

Sisseastumiskatsed edukalt läbinud õpilase seaduslik esindaja sõlmib kooliga  õpilaskoha kasutamise lepingu, kinnitades õpilase soovi õppimaasumiseks ja tagades lapsevanema nõusoleku lepingujärgsete kohustuste võtmiseks.

Kas Sina või Su laps soovib tulla kunstikooli õppima? Helista tel: 4735608 või kirjuta meile info@haapsalukunstikool.ee ja leiame koos sobiva lahenduse.

Info lapsevanemale
Sisseastumisavaldus lapsevanemale

Täiskasvanute kursustele

Sisseastumiskatseid ei toimu. Täiskasvanute kursused (joonistamine, maalimine, metallehistöö, keraamika) alustavad oma tööd oktoobrist. Tutvu tunniplaaniga.
Huvi korral võta ühendust: info@hkk.edu.ee

Sisseastumisavaldus_täiskasvanule

Info täiskasvanute avatud stuudio õpilasele